• مسابقه جمله سازی با آی کن

     در فناوری ارتباطات و اطلاعات در گذشته برای یک ارسال نامه چقدر باید سختی می‌کشیدیم؛ اما در جامعه امروز به‌واسطه تلاش‌های صورت‌گرفته، ارتباطات بسیار آسان شده است.

   

  به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری فارس استان سمنان، برات قنبری پیش از ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان مهدی‌شهر در فرمانداری این شهرستان، ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: تردیدی نیست که ما نعمت بزرگی را وارث هستیم و آن نعمت، خدمت و توفیق خدمت به مردم است.

  وی تصریح کرد: خدمت کردن فرصتی است که ما از انقلاب به ارث بردیم و انقلاب شکوهمند اسلامی برکات فراوانی را به همراه داشته است.

  معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: امروز به برکت و اقتدار انقلاب شکوهمند اسلامی به قدرتی رسیدیم که با قدرت‌های بین‌المللی دنیا در نشست 1+5 آماده برقراری تعامل و مذاکره شده‌ایم و این نشان عظمت و قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

  وی افزود: انقلاب شکوهمند اسلامی توانست خودباوری را در نظام ایجاد کند و ما بتوانیم روی پای خود بایستیم.

  قنبری خاطرنشان کرد: اگر در جامعه وحدت، همدلی و همگرایی افزایش یابد، قطعاً پیشرفت‌های بیشتری را تجربه خواهیم کرد.

  معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از اینکه پس از 23 سال در این منطقه حضور پیدا کردم، بسیار خرسندم؛ نخستین باری که در این منطقه حضور پیدا کردم، سال 72 بود که اولین مرکز مخابراتی را در شهمیرزاد تست می‌کردیم.

  وی افزود: در فناوری ارتباطات و اطلاعات در گذشته برای یک ارسال نامه چقدر باید سختی می‌کشیدیم؛ اما در جامعه امروز به‌واسطه تلاش‌های صورت‌گرفته، ارتباطات بسیار آسان شده است.

  قنبری بیان کرد: باید سعی کنیم مراجعه حضوری مردم به ادارات را با ترویج و جایگزینی طرح دولت الکترونیک کم کنیم و جلوی مواجه رودررو را بگیریم و هر کسی هر زمانی اراده کرد، بتواند ارتباط برقرار کند.

  مدیریت فرآیندهای کسب و کار(ICAN BPMS)
  راهکار جامع و یکپارچه مالی، منابع انسانی و لجستیک
  اتوماسیون اداری و سازمان الکترونیک
  یکپارچه ساز آی کن

  آکادمی آی کن

  آکادمی آی کن

   

   

  مقالات تخصصی

  مقالات تخصصی

   

   

   

  اخبار فناوری اطلاعات

   

   

  اخبار آی کن

  اخبار آی کن

   

   

   

  برخی از مشتریان ما

  Template Design:Dima Group