• مسابقه جمله سازی با آی کن

     اینترنت ارتباط میان انسان و اشیاء را در سال های آینده زندگی بشر متحول خواهد کرد بویژه که تا سال 2020 بیش از 50 میلیارد شی ء و موجود زنده از طریق اینترنت با هم در ارتباط خواهند بود. 

   

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداو سیما ، محمود واعظی در مراسم افتتاح رونمایی از طرح های ارتباطی شرکت رایتل افزود: فعالیت های شرکت رایتل در حوزه ارتباطی بسیار مهم است بخصوص که این شرکت در 33 سال گذشته تلاش کرده است فعالیت های خود را به نوعی سامان بخشید.

  وی گفت: اینترنت ارتباط میان انسان و اشیاء را در سال های آینده زندگی بشر متحول خواهد کرد بویژه که تا سال 2020 بیش از 50 میلیارد شی ء و موجود زنده از طریق اینترنت با هم در ارتباط خواهند بود.
  واعظی افزود : 3 سال پیش بعضی پیشنهاد داده بودند که با توجه به محدود بودن فعالیت شرکت رایتل این شرکت را تعطیل کنیم اما به دلیل پشتوانه این شرکت ما از آن حمایت کردیم و امروز رایتل به مسیر اصلی خود بازگشته است. 
  واعظی با اشاره به افتتاح طرح های ارتباطی رایتل گفت: این طرح ها نشان می دهد که مجموعه رایتل به تلاش برای توسعه و ارائه خدمات به مشتریان خود تأکید دارد. 
  وزیر ارتباطات با اشاره به اعطای 5 مجوز اپراتور تلفن همراه مجازی و همکاری آنها با رایتل گفت: این اقدام می تواند به توسعه کسب و کار و بازار حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کمک کند. 
  واعظی با انتقاد از سایر اپراتورهای تلفن همراه در زمینه همکاری با اپراتورهای تلفن همراه مجازی تصریح کرد: برخی از اپراتورها نگران حضور رقبای جدید در بازار هستند این درحالی است که ما باید سفره حوزه ارتباطی کشور را بگسترانیم تا همه فعالان بخش به میدان بیایند و فعالیت کنند. 
  واعظی افزود: ما معتقدیم که باید در حوزه رایانش ابری سرویس های مورد نیاز مردم ارائه شود تا نیازمندی ها در این بخش نیز برطرف شود. 
  وزیر ارتباطات همچنین گفت: در حوزه دیتا رایتل یکی از شرکت های پیشرو است و میزان دیتای مصرفی این شرکت از 10 ترابایت در 3 سال گذشته به 250 ترابایت رسیده است و این 25 درصد رشد حکایت از توفیق این شرکت است. 
  وزیر ارتباطات توسعه دولت الکترونیک بخصوص در حوزه موبایل را بسیار مهم دانست و گفت: موبایل اکنون تنها نقش وسیله ارتباطی را ندارد بلکه اکنون موبایل یک دفتر کار است؛ از اپراتورهای تلفن همراه می خواهیم با مشارکت یکدیگر و استفاده از توان شرکت های کوچکتر خدمات جدیدی در این حوزه ارائه دهند. 
  وزیر ارتباطات همچنین به نیاز به اشتغال زایی در کشور اشاره کرد و گفت: استفاده و بکارگیری فارغ التحصیلان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات یک ضرورت است و مخالفت با توسعه این حوزه به معنی جلوگیری از اشتغال زایی در کشور است. 
  وی گفت: توسعه حوزه فناوری اطلاعات می تواند به توسعه کسب و کار در کشور رونق بخشد. 
  مدیریت فرآیندهای کسب و کار(ICAN BPMS)
  راهکار جامع و یکپارچه مالی، منابع انسانی و لجستیک
  اتوماسیون اداری و سازمان الکترونیک
  یکپارچه ساز آی کن

  آکادمی آی کن

  آکادمی آی کن

   

   

  مقالات تخصصی

  مقالات تخصصی

   

   

   

  اخبار فناوری اطلاعات

   

   

  اخبار آی کن

  اخبار آی کن

   

   

   

  برخی از مشتریان ما

  Template Design:Dima Group